Feny

Vytisknout

 

 

BERENIKA

     Fenka Berenika pochází z chovné stanice FINDY-GO z Čavisov. Od počátku byla skvěle vedena paní majitelkou Svatavou Durníkovou. Matka Bereni je Findy Aledos a otec Calvin Mantis. Po matce zdědila vynikající lovecké vlastnosti i krásu, kdy otec se taky nezapře svými nespočetnými tituly z výstav. 

 

 

 

 

 

 

     Na první výstavě dorostu shledali rozhodčí Bereni jako velmi nadějnou a na druhé výstavě (Mezinárodní intercanis v Brně) ve skupině mladých získala známku výbornou V2, kde se rozhodovalo o prvním a druhém místě z osmi beaglu. Po dlouhém váhání rakouského rozhodčího skončila druhá. 

 

 

 

      Koncem léta se zůčasnila výcvikového setkání ve Vyškově za účelem přípravy na podzimní BZH. Bereni si vedla skvěle a své dovednosti na BZH také zhodnotila. Ty absolvovala koncem řijna v Hlavenci nedaleko Prahy, kde uspěla s 216 body v 1.ceně. 

     Mezitím stihla ještě jednu výstavu a to 4.9.2010 v Brně na Speciální výstavě Beagle Clubu České republiky, kdy ve třídě mladých dostala výbornou.

     9.4.2011 byla ohodnocena rovněž známkou výborna a to na Národní výstavě psů v Ostravě....

  

ZKOUŠKY, VÝSTAVY:

Absolvovala soutěže jako:


Klubová výstava Beagle Clubu České republiky

Mezinárodní výstava psů, INTERCANIS 

Speciální výstava Beagle Clubu České republiky 

Národní výstava psů  apod.


Na všech výstavách obdržela vždy hodnocení VÝBORNÁ.

 

 

PRŮKAZ PŮVODU PSA: 

Rodokmen ASHLEY


     Naše úplně první štěně, hned jsme si jí zamilovali. Je to naše zlatíčko a stejně jako Bereni se brzy stala nepostradatelným členem rodiny.

Tuesday the 3rd. Copyright © 2012
Joomla 2.5 template by 888Poker